05 | 16

Nowy podstawowy model Haier Revive Plus

W ofercie marki Haier zadebiutował nowy model podstawowy, Haier Revive Plus. Debiut udany, model pozbawiony jest wad swojego poprzednika. Dodano sporo nowych funkcji i zachowano dobrą cenę urządzenia.

Najnowszy model klimatyzatora Haier – REVIVE Plus to połączenie zaawansowanych technologii oraz atrakcyjnej ceny. Urządzenia cechuje prostota formy, dzięki, której klimatyzator pasuje do każdego typu wnętrz. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu. Dodatkowo urządzenia posiadają szereg zaawansowanych funkcji, które opisane są poniżej.

Zarządzanie temperaturą I FEEL

Dzięki tej funkcji możesz precyzyjnie dostosować temperaturę w pomieszczeniu, zapewniając komfort w każdych warunkach. Urządzenie za pomocą podczerwieni komunikuje się z pilotem, który ma wbudowany czujnik temperatury. Klimatyzator dąży do osiągnięcia żądanej temperatury opierając się na odczycie z czujki umieszczonej w pilocie. Ma to znaczenie przede wszystkim w dużych pomieszczeniach, w których klimatyzator już mógł schłodzić odpowiednio część przestrzeni w pobliżu jednostki wewnętrznej podczas gdy drugi koniec pomieszczenia miał ciągle niesatysfakcjonującą temperaturę.

Przepływ powietrza 3D

Sterowanie żaluzjami góra-dół oraz prawo-lewo pozwala równomiernie rozprowadzać chłodne powietrze. Po raz pierwszy w modelu podstawowym Haier zastosował sterowanie żaluzjami z pilota we wszystkich kierunkach. Funkcja, która do tej pory była domeną konkurencji.

Łatwy dostęp do płytki PCB

To ułatwia konserwację i serwisowanie urządzenia. Wszelkie czynności związane z czyszczeniem czy naprawą urządzenia również są łatwiejsze.

Minimalistyczny design

Pasuje zarówno do wnętrz domowych, jak i komercyjnych. Poprawiono również kształt obudowy bocznej jednostki wewnętrznej, który aktualnie umożliwia dopasowanie do jednostki korytka instalacyjnego.

Ekologiczny czynnik chłodniczy R32

Przyjazny dla środowiska.

Funkcje dodatkowe

Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu. Klimatyzator posiada również technologię SELF CLEAN, która sprawnie czyści wymiennik, oraz funkcję I FEEL, która odczytuje temperaturę wokół użytkownika.

CZYTAJ TAKŻE