OFERTA

Wentylacja

Czyli wymiana powietrza jest niezbędna do oddychania oraz odpowiedniego komfortu osób przebywających w wentylowanych pomieszczeniach.

 

 

 

Wentylacja to proces

usuwania zanieczyszczonego powietrza z pomieszczeń i dostarczanie w jego miejsce świeżego. Jest to niezbędny mechanizm, ponieważ powietrze stale podlega zanieczyszczeniu. Sprawna i efektywna wentylacja jest aktualnie jednym z podstawowych kryteriów, który jest brany pod uwagę przy projektowaniu budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej.

 

 

 

 

 

Odpowiednia wentylacja

jest szczególnie istotna, gdy w powietrzu obecne są dodatkowe zanieczyszczenia, takie jak: dym papierosowy, opary substancji chemicznych oraz różnego rodzaju pyły. Dzięki systemom wentylacji utrzymane są odpowiednie parametry powietrza w pomieszczeniach tak, aby spełniało ono ustanowione normy higieniczne oraz wymagania techniczne. Prawidłowo zaprojektowana wentylacja zapewnia nam również odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniach. Nie musimy się bać o nadmiar wilgoci i związane z nim problemy.

 

 

Projekt i wycena

Potrzebujesz zaprojektować i wycenić instalacje wentylacyjną w budynku biurowych, hali produkcyjnej, hotelu?

Kompleksowo pomożemy przygotować projekt, wycenimy i dostarczymy urządzenia renomowanych marek.

skontakuj się z nami

OFERTA

Rekuperatory z ruchomym wypełnieniem (obrotowe)

W urządzeniach tego typu do obracania wirnika z regeneratorem wykorzystuje się silniki elektryczne. Jednymi z ich największych zalet jest wysoka sprawność (średnio 85%) oraz odzysk wilgoci (nawet do 90% – z możliwością regulacji na taki stopień, jaki nam najbardziej odpowiada) – czyli nie tylko są bardzo efektywne, ale dzięki nim nie wysusza się także powietrze w pomieszczeniu. 

Osiągają tak wysoką sprawność nawet bez użycia dodatkowych grzałek i to nawet w wyjątkowo niskich temperaturach – minus 20 stopni i więcej. Nie wolno zapominać także o innych zaletach wymienników obrotowych – łatwej konserwacji oraz niskich stratach ciśnienia, a to wszystko przy niewielkich gabarytach urządzenia, która sprawdza się nawet w mieszkaniu i także w dużych domach.

Ostberg

 

Czy wiesz, że...

Centrale Wentylacyjne Ostberg Heru zostały wyposażone w dokładne filtry klasy F7, będące w stanie zatrzymać wszelkie zanieczyszczenia z powietrza nawiewanego – pyłki, kurz, zarodniki roślin i grzybów, a nawet smog. Centrale wentylacyjne HERU są szczególnie polecane alergikom

Wentylatory

Wentylatory utrzymują we wnętrzach pomieszczeń mikroklimatu o najlepszych parametrach przy jednoczesnym, możliwie najniższym zużyciu energii i poziomie emisji akustycznych. Nasza kompleksowa oferta obejmuje urządzenia i wentylatory o wydajności przepływu powietrza do 20 do 1200 litrów na sekundę.

Ostberg