Marka Ostberg

Świeże i zdrowe wewnętrzne środowisko klimatyczne ma decydujące znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia. Aby je osiągnąć, niezbędne są niezawodne, efektywne pod względem energetycznym i zrównoważone rozwiązania. Wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, musi występować cyrkulacja i wentylacja powietrza. Powietrze musi być wymieniane, odprowadzane, filtrowane, chłodzone lub podgrzewane.

Zapewnienie takiego stanu rzeczy możliwe jest wyłącznie dzięki inteligentnym i pewnym pod względem jakości rozwiązaniom w zakresie wentylacji.

Szwedzkie centrale Ostberg cechują się wysoką wydajnością i dają gwarancję efektywności energetycznej.

Zainteresowały Cię produkty Ostberg?

Skontaktuj się z nami

Katalogi i cenniki do pobrania

Montujesz lub sprzedajesz klimatyzację?
Zostań naszym partnerem!

Na rynku klimatyzacji działamy już od kilkunastu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry kontakt z naszymi klientami. Dobry kontakt nie tylko przy dostarczaniu zamówionego urządzenia, ale również gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Jeśli sprzedajecie i montujecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne, doskonale zdajecie sobie sprawę jakie to ważne.
Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Firma Serwiscenter.pl działa na polskim rynku od 2008 roku oferując urządzenia wpływające na klimat w naszych domach. Dostarczamy do naszych klientów w całym kraju urządzenia klimatyzacyjne, grzewcze i wentylacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory domowe, biurowe i systemy klimatyzacji MRV, pompy ciepła powietrze woda i nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów europejskich. Jesteśmy dystrybutorami marek Haier, Ostberg, Neovent i Neoheat.