PRODUCENT

Neoheat

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów, ale i większych powierzchni komercyjnych. A np. specjalne basenowe pompy ciepła sprawdzą się u Klientów z bardzo precyzyjnymi oczekiwaniami.

 

 

Dobra marka

Pompy ciepła Neoheat to urządzenia, które na rynku pojawiły się w 2017 r. Pomimo stosunkowo krótkiej historii marka bardzo szybko osiągnęła pierwsze sukcesu. Już 3 lata po swoim powstaniu uzyskała prestiżowy tytuł Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma!

Organizatorem programu Dobra Marka jest redakcja Forum Biznesu. Od kilkunastu lat przyznaje ona wyróżniania najdynamiczniej rozwijającym się markom w poszczególnych branżach.

 

 

 

Dynamiczny rozwój

W ostatnim czasie nasza oferta znacznie się zwiększyła, aby dotrzeć do wszystkich typów Odbiorców. Również sieć dystrybucji urządzeń, zarówno w Polsce, jak i za granicą, systematycznie się powiększa.

Pompy ciepła Neoheat cieszą się coraz większą popularnością wśród instalatorów, dzięki szybkiemu, bezproblemowemu montażowi oraz bezawaryjności. Zadowolenie Użytkowników z produktów Neoheat wynika także z ich funkcjonalności, energooszczędności i konkurencyjnej ceny. Marka ma do zaoferowania najnowocześniejsze rozwiązania, a jednocześnie chce pozostać dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Warto również zauważyć, że wysoka klasa efektywności energetycznej pomp ciepła Neoheat pozwala na uzyskanie dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze. Jest to świetny sposób na termomodernizację swojego domu bez ponoszenia wysokich kosztów.

Laureat plebiscytu Nagroda Konsumenta 2023

Marka Neoheat zajęła pierwszego miejsce w Ogólnopolskim Plebiscycie programu „Nagroda Konsumenta” w kategorii pompy ciepła. Otrzymaliśmy aż dwa wyróżnienia: „Super Produkt 2023” i „Super Marka 2023”.

Program „Nagroda Konsumenta” jest Ogólnopolskim Plebiscytem, który wyróżnia najlepsze produkty, usługi, marki oraz firmy w opinii konsumentów. Siłą plebiscytu są sami konsumenci, którzy w życiu codziennym testują podlegające ocenie produkty. Zebrane przez nich doświadczenie pozwala być im ekspertami w wyrażaniu opinii na temat ich jakości i funkcjonalności. Konsumenci mają za zadanie wskazać marki najlepsze w ich opinii oraz cieszące się największym zaufaniem.

NEOHEAT W LICZBACH

akredytowane firmy instalacyjne

kW - najbardziej wydajna pompa ciepła

modeli pomp ciepła

OFERTA

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów, ale i większych powierzchni komercyjnych. A np. specjalne basenowe pompy ciepła sprawdzą się u Klientów z bardzo precyzyjnymi oczekiwaniami.

Pompy ciepła

Neoheat to pompy ciepła typu powietrze-woda, zapewniające kompletne ogrzewanie domu, całoroczne podgrzewanie wody, a w okresie letnim chłodzenie. 1 urządzenie pełniące 3 funkcje.

Klimakonwektory

Neoheat Klimakonwektor NP to urządzenie stanowiące nowoczesne, wygodne w zastosowaniu rozwiązanie, dostarczające zarówno wydajne ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń, np. we współpracy z pompą ciepła typu powietrze-woda.

Zbiorniki CWU

Wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną zasilane są z dowolnego rodzaju kotła c.o. Pokryte emalią ceramiczną EXTRA GLASS® zbiorniki CWU mają bezobsługowe anody tytanowe oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci dwóch anod magnezowych.

Pobierz

kartę produktu urzadzeń klimatyzacyjnych Neoheat

Innowacyjne funkcje i zalety urządzeń Neoheat

3 FUNKCJE W 1 URZĄDZENIU

Pompa ciepła stanowi wydajny system ogrzewania budynku, nawet w okresie zimowym, gdy temperatura spada do -25°C. Dodatkowo przez cały rok służy do podgrzewania wody użytkowej, a w okresie letnim chłodzi pomieszczenia.  Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku, jak i kosztów konserwacji systemu grzewczego.

DOSTOSOWANIE DO PRACY Z RÓŻNYMI ODBIORNIKAMI CIEPŁA

Pompa ciepła Neoheat może pracować z różnymi odbiornikami ciepła – grzejnikami, klimakonwektorami, a przede wszystkim z ogrzewaniem podłogowym. Ma możliwość kontroli dwóch obiegów ciepła np. ogrzewania podłogowego i tradycyjnego grzejnikowego, przy jednoczesnym precyzyjnym wysterowaniu temperatury osobno dla każdego z obiegów.

STEROWANIE WIFI W STANDARDZIE

Zdalne sterowanie po zalogowaniu na dedykowanej witrynie internetowej umożliwia stały pogląd pracy urządzenia na komputerze bądź smartfonie. Użytkownik może wyświetlić bieżący stan urządzenia, informację o błędach, temperaturze zasilania itp. Pompa ciepła Neoheat została wyposażona w taki sposób, by zagwarantować bezobsługowość systemu grzewczego.

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA

Pompa ciepła Neoheat to urządzenie o wysokiej klasie energetycznej. Posiadając jedną z najwyższych klas energetyczności, pompy ciepła będą tanie w eksploatacji.  W naszych pompach ciepła zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada większą sprawność energetyczną, dzięki czemu mniejsza jego ilość zostanie wykorzystana w instalacji chłodniczej, natomiast efektywność urządzenia może wzrosnąć nawet o 10%.

KOMPATYBILNA Z FOTOWOLTAIKĄ

Instalację z pompą ciepła Neoheat można podłączyć do instalacji z fotowoltaiką, dzięki czemu łatwo zminimalizować rachunki za prąd. Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery, następnie przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. Przy instalacji z fotowoltaiką pompa ciepła staje się jednym z najtańszych systemów grzewczych.