PRODUCENT

Haier

Marka Haier utrzymuje pozycję nr 1 wśród marek produkujących urządzenia AGD na całym świecie. Duże doświadczenie, własne centra rozwojowe, rozbudowana sieć fabryk i sprzedaży na całym świecie to na pewno mocny atut marki Haier w zakresie klimatyzacji,

 

 

Marka nr 1 na świecie

Lider klimatyzatorów sterowanych zdalnie. Haier jest marką NR 1 wśród urządzeń podłączonych do sieci i sterowanych zdalnie (w tym klimatyzatorów inteligentnych) na świecie, z udziałem w rynku przekraczającym 33% pod względem wielkości sprzedaży w 2021 roku. Marka Haier stawia duży nacisk na zrozumienie potrzeb każdego Klienta, w rezultacie dostarczając rozwiązania zapewniające najlepszy komfort korzystania z urządzeń.

 

 

 

 

 

Wiodący producent klimatyzatorów i pomp ciepła

Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce, marka Haier obsługuje aż 200 krajów na 6 kontynentach. Bacznie obserwujemy rynek i dynamicznie dostosowujemy się do wyzwań stawianych przez rzeczywistość. Udział sprzedaży w rynku produktów z funkcją Self Clean przekroczył 47% w roku 2021 (dane: Euromonitor).

 

 

Zdobywca nagrody Red Dot – Product Design 2022

Klimatyzator EXPERT Plus Haier otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w kategorii Product Design. Innowacyjne podejście do konstrukcji urządzenia udowodniło, że minimalizm i prostota niezmiennie pozostają wyznacznikami trendów.

Minimalistyczna obudowa urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić łatwy dostęp do podzespołów urządzenia. Sprawiło to, że czyszczenie i serwis klimatyzatora są jeszcze szybsze. Jednocześnie pozwoliło uzyskać niezwykle nowoczesny wygląd i nadać mu surowy, poniekąd ascetyczny charakter. Design urządzenia został doceniony przez 48-osobowe jury konkursu, składające się z cenionych i znanych na całym świecie osobowości ze świata designu.

 

 

Minimalistyczny styl

Minimalistyczna obudowa urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić łatwy dostęp do podzespołów urządzenia. Sprawiło to, że czyszczenie i serwis klimatyzatora są jeszcze szybsze. Jednocześnie pozwoliło uzyskać niezwykle nowoczesny wygląd i nadać mu surowy, poniekąd ascetyczny charakter. Design urządzenia został doceniony przez 48-osobowe jury konkursu, składające się z cenionych i znanych na całym świecie osobowości ze świata designu.

 

 

HAIER W LICZBACH

miejsce wśród klimatyzacji sterowanych zdalnie

krajowych rynków

udziału w rynku klimatyzatorów Self Clean

OFERTA

Haier to szeroka gama klimatyzacyjnych urządzeń domowych oraz profesjonalne systemy służące do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń i budynków dowolnej wielkości.

Klimatyzacja domowa split

Wysokiej jakości klimatyzatory, będące doskonałym rozwiązaniem zarówno do domu, mieszkania jak i biura. Cicha praca, bardzo ciche agregaty, sterowanie WiFi i innowacyjne systemy oczyszczania powietrza.

Klimatyzacja domowa multisplit

Klimatyzatory Multi Split pozwalają na pracę od 2 do 5 jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej; każdy z klimatyzatorów może pracować na niezależnych ustawieniach. Oszczędzisz w ten sposób nie tylko miejsce, ale także energię.

Klimatyzacja profesjonalna

System klimatyzacji do obiektów komercyjnych są kompatybilne z dedykowanymi jednostkami kasetonowymi (CASSETTE), przysufitowo-podłogowymi (CONVERTIBLE) i kanałowymi (DUCT).

Pompy ciepła

Przygotowane do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzielą się na jednofunkcyjne (podgrzewające ciepłą wodę użytkową (CWU)) i dwufunkcyjne (ogrzewanie wody, jak i pomieszczeń (CO+CWU)).

Systemy VRF

Systemy klimatyzacyjne MRV dedykowane są dla większych inwestycji. Jeden Agregat może obsługiwać wiele jednostek rozmieszczonych w budynku. System charakteryzuje prostota montażu, wysoka niezawodność i efektywność energetyczna. MRV zapewnia komfortowe warunki zarówno w domach jednorodzinnych, biurowcach, hotelach, jak i w innych obiektach użyteczności publicznej.

Pobierz

kartę produktu urządzeń klimatyzacyjnych Haier

Innowacyjne funkcje i zalety urządzeń Haier

SELF CLEAN

Technologia samooczyszczania urządzenia. Funkcja samoczyszcząca Self Clean, pozwala na sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie urządzenia – wilgotne powietrze zamraża powierzchnię wymiennika ciepła klimatyzatora (j. wew.) i usuwa zanieczyszczenia w momencie rozmrażania.

 

56ºC STERI CLEAN

Funkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut.

 

 

SELF HYGIENE

Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

 

 

SELF PURIFY / FILTR IFD 

Technologia Self Purify wraz z zaawansowanym filtrem IFD skutecznie oczyszcza powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń z powietrza.

 

STERYLIZACJA UV-C PRO

Wbudowana w klimatyzator lampa LED o długości 40 mm generuje krótkofalowe promieniowanie typu UV-C oraz VUV. Kombinacja tych rodzajów promieniowania może dezaktywować zanieczyszczenia przenoszone drogą powietrzną i hamować rozwój bakterii. Zastosowanie promieniowania VUV zwiększa możliwość dezynfekcji powietrza w klimatyzatorach z funkcją Sterylizacja UV-C PRO.

STERYLIZACJA UV-C 

Skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona certyfikatem. Wbudowana w klimatyzator lampa LED naświetla promieniami UV-C przepływające przez klimatyzator powietrze. Technologia Sterylizacja UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka. Funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu. 

STEROWANIE WI-FI

Codzienne sytuacje, które nam towarzyszą w życiu są dla nas inspiracją do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Programowanie i sterowanie klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie jest takim rozwiązaniem. W jednostkach ściennych ze sterowaniem Wi-Fi w standardzie, moduł jest fabrycznie zainstalowany. Sterowanie odbywa się za pomocą telefonu lub tabletu połączonego z Wi-Fi.

CZUJNIK ECO

Klimatyzator na podstawie odczytów z wbudowanych czujników ruchu minimalizuje zużycie energii elektrycznej oraz polepsza komfort użytkowników. Czujnik ruchu wykrywa obecność ludzi w pomieszczeniu na dużej powierzchni dostosowując temperaturę i przepływ powietrza. Użytkownicy mogą dostosować czujniki, aby strumień powietrza podążał za ich ruchami, bądź ich unikał.

BARDZO CICHA PRACA

Niezwykle cicha praca klimatyzatora, najniżej do 15dB(A)! Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom powietrza i wentylatora.

 

 

 

COANDA PLUS

Funkcja COANDA Plus sprawia, że nawiew z klimatyzatora jest silniejszy oraz osiąga większy zasięg docierając do każdej części pomieszczenia. W trybie chłodzenia, nawiew kierowany jest w górę, dzięki czemu strumień zimnego powietrza nie jest skierowany bezpośrednio na użytkownika. W trybie ogrzewania, nawiew kierowany jest w dół, co pozwala na lepsze rozprowadzenie ciepła.

I FEEL

Zaawansowana funkcja I FEEL odczytuje temperaturę wokół użytkownika za pomocą czujnika zamieszczonego w pilocie bezprzewodowym. Użytkownik dzięki zastosowaniu funkcji I FEEL zyskuje gwarancję uzyskania zadanej temperatury w konkretnym miejscu.

WBUDOWANY CZUJNIK TEMPERATURY Wysoce precyzyjny czujnik temperatury wbudowany w zdalny sterownik (pilot) umożliwia dokładną kontrolę temperatury w pomieszczeniu.