PRODUCENT

Ostberg

Firma Östberg jest głęboko zakorzeniona w szwedzkiej sztuce inżynieryjnej, która dzięki innowacji i przedsiębiorczości zaczęła rozkwitać już kilka wieków temu. Szwedzki przemysł nadal cechuje myśl techniczna światowej klasy.

 

 

 

Innowacyjne produkty

Na początku lat 70. XX w. wentylatory promieniowe były zarówno drogie, jak i głośne, a ponadto zajmowały dużo miejsca. Hans Östberg chciał stworzyć wentylator, który byłby efektywny, łatwy w montażu i zajmował minimalną przestrzeń. Tak powstał okrągły wentylator kanałowy, znany obecnie na całym świecie.

 

 

 

 

Prężny rozwój

Firma Östberg rozpoczęła produkcję w 1981 r. i w niecałe 15 lat rozwinęła działalność z poziomu małego warsztatu do przedsiębiorstwa o wielomilionowych obrotach. W firmie Östberg prowadzimy nieustanne działania zmierzające do ciągłego rozwoju oferowanych produktów. Nasza siła innowacji napędza rozwój przedsiębiorstwa, którego celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości na rynku.

 

 

ÖSTBERG W LICZBACH

lat gwarancji na centrale

lata na rynku

% odzysku ciepła centrali Heru

OFERTA

Nowoczesne centrale wentylacyjne i wentylatory o niskim zużyciu energii elektrycznej i wysokiej niezawodności eksploatacji to specjalność firmy Ostberg.

Centrale wentylacyjne

Wysokiej klasy centrala wentylacyjna z obrotowym wymiennikiem ciepła. Przeznaczona do instalacji w domach, mieszkaniach, biurach. Idealna do montażu w pomieszczeniach ogrzewanych.

Wentylatory

Wentylatory o gwarantowanej jakości i niezawodności. Kompaktowa konstrukcja o wysokim wydatku i efektywności z bardzo dobrymi parametrami akustycznymi.

Pobierz

kartę produktu urządzeń klimatyzacyjnych Östberg

Innowacyjne funkcje i zalety urządzeń Östberg

OBROTOWY WYMIENNIK CIEPŁA  

Zapewnia wysoki odzysk ciepła, nawet do 86%, oraz zapewnia odzysk wilgoci, dzięki czemu w pomieszczeniu nie odczuwamy dyskomfortu tzw. „suchego powietrza”. Dodatkowo wymiennik nie zamarza w okresie nawet srogiej zimy.

 

 

KOMPAKTOWA BUDOWA 

Centralę można zamontować w zabudowie – drzwi urządzenia nie wystają poza jego obrys. Łatwo ją ukryć w szafie lub wnęce. Urządzenie można montować w pomieszczeniach ogrzewanych –  piwnicy, pralni. Szybki dostęp do centrali gwarantuje łatwe i sprawne serwisowanie czy wymianę filtrów. Wyposażona w dodatkowe połączenie z okapem kuchennym. Brak konieczności odprowadzania skroplin. Urządzenia objęte są pełną 5-letnią gwarancją.

SKUTECZNE FILTRY 

Centrale Nowej Generacji HERU zostały wyposażone w dokładne filtry klasy F7, będące w stanie zatrzymać wszelkie zanieczyszczenia z powietrza nawiewanego – pyłki, kurz, zarodniki roślin i grzybów, a nawet smog. Centrale wentylacyjne HERU są szczególnie polecane alergikom i osobom cierpiącym na choroby płucne, jak np. astma.

 

SYSTEM STEROWANIA 

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz 4,3 cala. Intuicyjne menu w języku polskim. Możliwość tworzenia harmonogramów według daty. Historia alarmów daje możliwość monitorowania stanu urządzenia i wglądu w historyczne alarmy. Czujnik LZO (regulacja pracy urządzenia pod kątem Lotnych Związków Organicznych) oraz Czujnik PIR/TIMER – możliwość rozszerzenia pracy urządzenia i „trybu nieobecności”.

 

STEROWANIE  WI-FI

Sterowanie WI-FI centralą Nowej Generacji HERU jest dostępne w standardzie. Wymagane jest tylko podłączenie do Internetu, ściągnięcie dedykowanej aplikacji IQControl i dodanie własnego urządzenia.

 

 

DOFINANSOWANIE CZYSTE POWIETRZE 

Centrale wentylacyjne HERU T zostały zweryfikowane przez ekspertów programu CZYSTE POWIETRZE pod względem spełnienia wymogów technicznych programu. Dzięki temu znalazły się na Liście ZUM – jedynej oficjalnej bazy urządzeń spełniających wymogi programu. Użytkownicy planujący skorzystanie z dofinansowania mogą wybrać urządzenie, które zapewni łatwe i szybkie rozliczenie dotacji.