Zmniejsz koszty ogrzewania

Dzięki pompie ciepła zmniejszysz koszty ogrzewania swojego domu. Obecnie stosowane urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla ogrzewania domu. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła możemy obniżyć koszt budowy domu oraz jego dalszą eksploatację. Pompa ciepła są jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. Chcąc zastosować pompę ciepła w swoim gospodarstwie domowym możesz ubiegać się niskooprocentowany kredyt lub dofinansowanie na inwestycję proekologiczną. Oferowane przez nas pompy ciepła służą do ogrzewania domu, podgrzewania wody użytkowej oraz posiadają możliwość chłodzenia.

Firma serwiscenter.pl oferuje pełen przekrój pomp ciepła marki Panasonic oraz NeoHeat.

Pompy ciepła Neoheat, objęte są 5 letnią gwarancją.

Pompa Ciepła Neoheat otrzymała nagrodę w konkursie Medium LIDER INSTALACJI w kategorii: Odnawialne źródła energii. Zdobycie nagrody przez pompę ciepła Neoheat świadczy o jej wysokiej sprawności, energooszczędności i wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

Zainteresowały Cię nasze marki?

Skontaktuj się z nami

pompy ciepła białobrzegi

Pompy ciepła Panasonic

W Panasonic wierzymy, że najlepsze urządzenie do ogrzewania lub chłodzenia to takie, które pracuje „w tle” – cicho, a zarazem wydajnie, wywierając minimalny wpływ na środowisko naturalne Osoby korzystające z naszych produktów mogą oczekiwać wieloletniej i wydajnej pracy urządzenia bez ciągłego wzywania pomocy serwisowej. W ramach rygorystycznych procedur na etapie projektowania i prac rozwojowych urządzenia Panasonic są poddawane różnym wymagającym próbom sprawdzającym ich wydajność i wieloletnią niezawodność.

Badania trwałości, wodoszczelności, odporności na wstrząsy, emisji hałasu są wykonywane na pojedynczych częściach, jak i gotowych produktach. Dzięki tym czasochłonnym wysiłkom urządzenia Panasonic spełniają normy branżowe i przepisy obowiązujące w każdym kraju, w którym są sprzedawane

Pompy ciepła powietrze-woda serii Aquarea

Oferta pomp ciepła Aquarea o wydajności od 3 kW do 16 kW jest najbogatsza na rynku. Bez względu na potrzeby w zakresie ogrzewania i chłodzenia, do każdego układu można dobrać odpowiednią pompę tej serii. Pompy Aquarea można instalować w budynkach nowych i modernizowanych. Ich eksploatacja jest wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne – minimalny

Jako ekologiczny system ogrzewania i klimatyzacji, Aquarea bezsprzecznie plasuje się w czołówce innowacji w dziedzinie energii.

Skontaktuj się z nami

Katalogi i cenniki do pobrania

Montujesz lub sprzedajesz klimatyzację?
Zostań naszym partnerem!

Na rynku klimatyzacji działamy już od kilkunastu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry kontakt z naszymi klientami. Dobry kontakt nie tylko przy dostarczaniu zamówionego urządzenia, ale również gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Jeśli sprzedajecie i montujecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne, doskonale zdajecie sobie sprawę jakie to ważne.
Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Firma Serwiscenter.pl działa na polskim rynku od 2008 roku oferując urządzenia wpływające na klimat w naszych domach. Dostarczamy do naszych klientów w całym kraju urządzenia klimatyzacyjne, grzewcze i wentylacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory domowe, biurowe i systemy klimatyzacji MRV, pompy ciepła powietrze woda i nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów europejskich. Jesteśmy dystrybutorami marek Haier, Ostberg, Neovent i Neoheat.