PRODUCENT

Heiko

Heiko to prężnie rozwijająca się marka z szeroką ofertą klimatyzacji Split i multisplit, pomp ciepła i pomp basenowych. Stale rozwijana oferta modelowa i szeroka baza serwisowa w całej Polsce.

 

 

Potrzeba rozwijającego się rynku

Branża HVAC w ostatnich latach znacznie się rozwinęła, a Klienci mają coraz większe oczekiwania wobec urządzeń takich jak systemy klimatyzacji czy pompy ciepła. Heiko to marka, która powstała na potrzeby rozwijającego się rynku, a jej potencjał pozwala na nieustanne wprowadzanie najnowocześniejszych technologii. Systemy Heiko to rozwiązania przyjazne dla Użytkowników, Instalatorów, ale również – dla środowiska naturalnego. Heiko to marka, dla której bardzo ważny jest komfort Użytkownika.

 

 

 

 

Funkcjonalność, energooszczędność, niezawodność

Urządzenia cechują się przede wszystkim wysoką energooszczędnością, inteligentnym sterowaniem Wi-Fi oraz szybkim i łatwym montażem. Dodatkowym atutem jest minimalistyczny oraz nowoczesny wygląd. Bez problemu każdy z Użytkowników dopasuje systemy klimatyzacji lub pompy ciepła do swojego wnętrza. Funkcjonalność, elegancki design, energooszczędność oraz niezawodność to słowa idealnie opisujące urządzenia znajdujące się w ofercie Heiko.

 

 

Dynamiczny rozwój

Sukces, jakim była wysoka sprzedaż urządzeń ściennych Split, spowodował, że marka Heiko od 2018 r. wciąż się rozwija. Oferta firmy została poszerzona nie tylko o systemy Multi Split w oparciu o jednostki ścienne i kasetonowe. Asortyment Heiko powiększył się również o pompy ciepła THERMAL PLUS CO+CWU ze wbudowanym modułem hydraulicznym, pompy ciepła THERMAL CO+CWU oraz basenowe pompy ciepła POOL.

Dużym atutem produktów Heiko są ich inteligentne rozwiązania. W pompach ciepła oraz klimatyzatorach został użyty czynnik chłodniczy R32. Oznacza to, że urządzenia dostępne w ofercie marki są bardzo ekologiczne. Ich dodatkową zaletą jest cicha praca, uzyskana dzięki innowacyjnej technologii, która pozwala na skuteczne obniżenie poziomu hałasu.

HEIKO W LICZBACH

linie modelowe klimatyzacji split

kW - najbardziej wydajna pompa ciepła

modeli pom basenowych

OFERTA

Heiko to prężnie rozwijająca się marka z szeroką ofertą klimatyzacji Split i multisplit, pomp ciepła i pomp basenowych. Stale rozwijana oferta modelowa i szeroka baza serwisowa w całej Polsce.

Klimatyzacja domowa split

Wysokiej jakości klimatyzatory, będące doskonałym rozwiązaniem zarówno do domu, mieszkania jak i biura. Cicha praca, bardzo ciche agregaty, sterowanie WiFi i innowacyjne systemy oczyszczania powietrza.

Klimatyzacja domowa multisplit

Klimatyzatory Multi Split pozwalają na pracę od 2 do 5 jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej; każdy z klimatyzatorów może pracować na niezależnych ustawieniach. Oszczędzisz w ten sposób nie tylko miejsce, ale także energię.

Klimatyzacja profesjonalna

System klimatyzacji do obiektów komercyjnych. W wypadku marki Heiko dostępna linia klimatyzatorów kasetonowych.

 

Pompy ciepła

Przygotowane do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzielą się na jednofunkcyjne (podgrzewające ciepłą wodę użytkową (CWU)) i dwufunkcyjne (ogrzewanie wody, jak i pomieszczeń (CO+CWU)).

Pobierz

kartę produktu urządzeń klimatyzacyjnych Heiko

Innowacyjne funkcje i zalety urządzeń Heiko

DWA OBIEGI GRZEWCZE

Pompy ciepła THERMAL umożliwiają konfigurację z różnymi odbiornikami ciepła jednocześnie, np. system grzewczy oparty na grzejnikach i  ogrzewaniu podłogowym. Dwa obiegi grzewcze pozwalają na  dowolne zarządzanie temperaturą w różnych źródłach ciepła, co w praktyce oznacza, że  istnieje możliwość ustawienia temperatury osobno na grzejnikach jak i ogrzewaniu podłogowym.

NIEZAWODNA PRACA W KAŻDYCH WARUNKACH

Pompy ciepła Heiko to  niezawodne urządzenia, które pracują przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -25°C oraz są  w  stanie podgrzać ciepłą wodę użytkową do poziomu 55st.C.

 

 

 

CICHA PRACA

Pompy ciepła Heiko THERMAL działają w oparciu o silnik wentylatora DC, skutecznie zaizolowaną sprężarkę oraz zoptymalizowana konstrukcję wentylatora dzięki czemu gwarantują bardzo cichą pracę, nawet 52 dB(A). Dodatkowo urządzenia mogą pracować w trybie cichym, dzięki czemu można odczuć komfort w czasie pracy, czy wypoczynku. 

 

 

AUTOMATYCZNE STEROWANIE POGODOWE

Praca pomp ciepła Heiko THERMAL polega na  zautomatyzowanym procesie opierającym się na krzywych grzewczych. W praktyce oznacza to, że praca pompy ciepła automatycznie, bez ingerencji człowieka, dostosuje się do aktualnych warunków pogodowych.

 

 

 

NOWOCZESNE POMPY BASENOWE

Pompy ciepła Heiko POOL to idealne rozwiązanie dla przydomowych basenów. Instaluje się je w pobliżu basenu i mogą służyć zarówno do podgrzewania jak i chłodzenia wody. Pompy ciepła wyposażone są w skraplacz, który jest odporny na wodę chlorowaną oraz wodę soloną. Znajduje się na nich panel, który umożliwia proste i  szybkie sterowanie. Basenową pompą ciepła POOL można sterować za pomocą aplikacji SmartLife, która dostępna jest na systemach Android oraz iOS.