OFERTA

Klimatyzacja domowa split i multisplit

Dzięki klimatyzacji domowej jesteśmy w stanie utrzymać komfortowe warunki zarówno pod względem temperatury jak i wilgotności w naszym mieszkaniu. Pojedyncze urządzenie split z powodzeniem schłodzi nasz salon czy sypialnie, a system multisplit zapewni komfort w całym domu.

 

 

 

Dlaczego klimatyzacja jest potrzebna?

Dla dobrego samopoczucia i zdrowia niezbędne jest utrzymywanie optymalnych warunków termicznych w naszych mieszkaniach, biurach czy innych pomieszczeniach, w których przebywamy. I dlatego właśnie decydujemy się na montaż klimatyzacji. Klimatyzacja pozwala nam uzyskać kontrolę nad temperaturą czy wilgotnością.

 

 

 

 

Komfort cieplny

Dzięki klimatyzacji możemy osiągnąć w pomieszczeniach, w których przebywamy komfort cieplny, czyli właściwą temperaturę, wilgotność względną i prędkości ruchu powietrza, który zapewnia nam dobre samopoczucie. Oprócz nastroju reguluje on również naszą kondycję psychofizyczną. Komfort cieplny pozwala nam lepiej pracować i wydajniej odpoczywać.

 

 

Projekt i wycena

Dzięki klimatyzacji możemy osiągnąć w pomieszczeniach

Dzięki klimatyzacji możemy osiągnąć w pomieszczeniach, w których przebywamy komfort cieplny, czyli właściwą temperaturę, wilgotność względną i prędkości ruchu powietrza

skontakuj się z nami

OFERTA

Klimatyzatory typu split

Najpopularniejsza grupa klimatyzatorów, składa się z części wewnętrznej i zewnętrznej. Agregat skraplający montowany jest na zewnątrz budynku na elewacji, dachu, balkonie czy na chodniku. Parownik, czyli jednostka wewnętrzna montowany jest w pomieszczeniu, które chcemy klimatyzować. Splity posiadają funkcje chłodzenia, grzania, osuszania i wentylowania pomieszczeń.

Panasonic Haier Heiko Rotenso

Czy wiesz że...

Klimatyzator Panasonic Etherea Z wyposażony jest w bardzo wydajny i przebadany system oczyszczania powietrza Nanoe X? Jony ujemne emitowane przez system wiążą się z cząsteczkami bakterii, wirusów i zanieczyszczeń eliminując je z otoczenia.

Klimatyzatory typu multisplit

Ma budowę podobną do splitów z tą różnicą, że do jednej jednostki zewnętrznej podłączone jest kilka jednostek wewnętrznych w zależności od liczby pomieszczeń, które chcemy klimatyzować. Podobnie jak w przypadku splitów, jednostki wewnętrzne mogą być ścienne, przypodłogowe, kanałowe, podsufitowe lub kasetonowe. Multisplity najczęściej są stosowane w domach jednorodzinnych i urzędach. Do jednego agregatu multisplit możemy podłączyć zazwyczaj od 2 do 5 jednostek wewnętrznych.

Panasonic Haier Heiko Rotenso

Czy wiesz że...

Wszystkie agregaty multisplit marki Rotenso Hiro doposażone są w grzałki karchera i tacy ociekowej dzięki czemu żaden mróz zimą nie jest im straszny? Grzałki zapobiegają zamarzaniu skropliny odprowadzanej z agregatu w procesie ogrzewania pomieszczeń.

Klimatyzatory monoblok

Jeśli nie mamy możliwości zamontowania klimatyzatora stacjonarnego, doskonale sprawdzi się klimatyzator przenośny tzw. Monoblok. Całe urządzenie mieści się w jednej zgrabnej i przenośnej obudowie. Gorące powietrze wyrzucane jest na zewnątrz dołączoną do urządzenia rurą spiro.

Haier Heiko Rotenso

Czy wiesz że...

Woda skraplana w procesie chłodzenia pomieszczenia klimatyzatorem przenośnym Haier jest wyrzucana na zewnątrz w postaci pary wodnej wraz z gorącym powietrzem dołączoną do urządzenia rurą wylotową? Nie musimy się martwić o przepełniający się w innych tego typu urządzeniach zbiornik na wodę.