O nas

Firma Serwiscenter.pl działa na polskim rynku od 2008 roku oferując urządzenia wpływające na klimat w naszych domach

Dostarczamy do naszych klientów w całym kraju urządzenia klimatyzacyjne, grzewcze i wentylacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory domowe, biurowe i systemy klimatyzacji MRV, pompy ciepła powietrze woda i nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów europejskich. Jesteśmy dystrybutorami marek Panasonic, Haier, Ostberg, Neovent, Neoheat i Rotenso. Kupią Państwo u nas również urządzenia marek Gree i Ande.

Opieka merytoryczna

Współpraca to również opieka. Instalatorzy mogą liczyć na pomoc gwarancyjną i pogwarancyjną. W siedzibie naszej firmy przeprowadzamy szkolenia autoryzacyjne z systemów klimatyzacji, pomp ciepła i asortymentu instalacyjnego.

Wsparcie techniczne w każdym, nawet skomplikowanym temacie. Nasz klient zawsze może się napić też dobrej kawy ☺.

 

Zaangażowany zespół

Potrzebujesz urządzenia? Twój stały dostawca nie ma go na stanie? Nasz zespół sprzedażowy znajdzie je dla Ciebie i sprzeda na korzystnych warunkach rabatowych!

Z racji dużego doświadczenia i obecności na rynku zapewniamy naszym klientom urządzenia, których potrzebuje, nawet jeśli nie mamy ich w stałym asortymencie.

Lokalne wsparcie

Lokalni klienci mogą liczyć na pomoc przy doborze urządzenia i znalezieniu solidnego lokalnego wykonawcy.

Nie zapominamy o lokalnym rynku. Współpracujemy z lokalnymi firmami wykonawczymi i jesteśmy wstanie pomóc każdemu klientowi prywatnemu w zaprojektowaniu, doborze i zamontowaniu urządzenia klimatyzacyjnego, grzewczego, czy wentylacyjnego.

 

 

 

Nowoczesne narzędzia

 Nieustannie się rozwijamy, tworzymy nowoczesne narzędzia pomagające w sprzedaży. Stworzony przez nas konfigurator ofert pomaga w łatwym i atrakcyjnym graficznie przygotowaniu ofert produktowych dla ostatecznego klienta.

Proces wyceny i przygotowanie właściwych rozwiązań dla klienta powinien przebiegać wygodnie a efekt w postaci wysyłanej oferty powinien być przejrzysty i nowoczesny by przekonać klienta.

 

 

 

W LICZBACH

lat na rynku

mln złotych obrotu rocznego

producentów

współpracujących firm