12 | 07

Klimatyzacja Panasonic dedykowana serwerowni

Wysokosprawne urządzenia do pracy ciągłej. Firma Panasonic opracowała pełny asortyment rozwiązań przeznaczonych do pomieszczeń serwerowni, które skutecznie chronią serwery, utrzymując właściwą temperaturę nawet, gdy temperatura zewnętrzna spada do -25°C.

Przeznaczone do pracy ciągłej

Wysoka sprawność przez cały rok. Klimatyzatory do montażu ściennego przeznaczone są przede wszystkim do krytycznych zastosowań profesjonalnych, np. w pomieszczeniach serwerowni, których niezawodne schładzanie jest konieczne nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych.

 

Nowy, bardziej funkcjonalny sterownik przewodowy

Dzięki zintegrowanej funkcji pracy rotacyjnej, nowy sterownik przewodowy może obsłużyć pracę dwóch jednostek w serwerowni 24/7. Funkcja ta umożliwia zarządzanie pracą dwóch jednostek w trybie rotacyjnym/rezerwowym i jest dostępna po podłączeniu opcjonalnego przewodu CN-CNT (CZ-RCC5) między sterownikiem a każdą z dwóch jednostek wewnętrznych.

 

Najwyższa klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia

Wskaźniki SEER i SCOP jednostki przeznaczonej do pracy w serwerowni zostały po raz kolejny poprawione, zapewniając uzyskanie przez urządzenie najwyższej klasy efektywności energetycznej. Jednostka o mocy 3,5 kW osiąga obecnie wartość SEER równą 9,6 (A+++).

 

Wbudowany moduł Wi-Fi i kompatybilność z asystentem głosowym

Urządzenie można podłączyć do Internetu i sterować nim przez smart fon za pomocą aplikacji Panasonic Comfort Cloud. Aplikacja stanowi intuicyjny interfejs służący do sterowania, monitoringu i programowania harmonogramów.

CZYTAJ TAKŻE