Innowacyjne rozwiązania od Ground-Therm

Współczesne domy wymagają sprawnego i wydajnego systemu wentylacji, który niezależnie od zmiennych warunków pogodowych, zapewni wewnątrz budynku optymalną jakość powietrza. Takim systemem jest mechaniczna wentylacja nawiewno-wywiewna.
Temperatura i wilgotność pomieszczenia, stężenie dwutlenku węgla, kurz, roztocza, pył, zarodniki pleśni - to czynniki, które w decydujący sposób wpływają na nasze samopoczucie i komfort życia. Zła lub nieprawidłowo działająca wentylacja w domu, stanowi także zagrożenie dla samych budynków, sprzyjając powstawaniu wilgoci i zagrzybianiu ścian. Aby wyeliminować to zjawisko budynek musi być wyposażony w skuteczny system wentylacji. Bazując na wieloletnim doświadczeniu firma Ground-Therm opracowała rozwiązania, które szczególnie polecamy Państwa uwadze: VENTIFLEX® PLUS oraz GWC.

Zainteresowały Cię produkty Ground Therm?

Skontaktuj się z nami

Zalety systemu

  • całkowita higiena – kształtki oraz kanały systemu zabezpieczone są przeciw rozwojowi bakterii, a przede wszystkim grzybów i pleśni (co jest prawdziwą zmorą układów wentylacji). To pozwala na zachowanie wymaganej czystości i zapewnia higienę dostarczanego powietrza; (atest PZH + logo PZH)
  • duża wytrzymałość mechaniczna (o wiele większa aniżeli kształtki wykonane z blachy);
  • wysoka izolacyjność - zarówno cieplna, jak i akustyczna (nie ma potrzeby stosowania piankowej izolacji w strefie ogrzewanej); brak zagrożenia korozją - materiały systemu są bowiem wykonane z najwyższej jakości plastiku;
  • prostota w montażu (łączenia na wcisk), a niewielka średnica kanałów daje możliwość instalacji całego systemu pod wylewką (w warstwie izolacji) lub nad sufitem podwieszanym. W dodatku połączenia na uszczelkach ze spienionego polietylenu, zapewniają szczelność w każdych warunkach, a prawidłowy sposób rozprowadzenia przewodów gwarantuje niewielkie straty ciśnienia na instalacji.
Montujesz lub sprzedajesz klimatyzację?
Zostań naszym partnerem!

Na rynku klimatyzacji działamy już od kilkunastu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry kontakt z naszymi klientami. Dobry kontakt nie tylko przy dostarczaniu zamówionego urządzenia, ale również gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Jeśli sprzedajecie i montujecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne, doskonale zdajecie sobie sprawę jakie to ważne.
Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Firma Serwiscenter.pl działa na polskim rynku od 2008 roku oferując urządzenia wpływające na klimat w naszych domach. Dostarczamy do naszych klientów w całym kraju urządzenia klimatyzacyjne, grzewcze i wentylacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory domowe, biurowe i systemy klimatyzacji MRV, pompy ciepła powietrze woda i nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów europejskich. Jesteśmy dystrybutorami marek Haier, Ostberg, Neovent i Neoheat.