Marka Rotenso

Naszą misją jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, opartych o wysokowydajną, energooszczędną technologię inverterową. Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso należą do najbardziej innowacyjnych rozwiązań umożliwiających regulację i kontrolę temperatury w budynkach. Rotenso konsekwentnie umacnia silną pozycję dostawcy nowoczesnych, niezawodnych i przyjaznych dla środowiska systemów klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda. Każdego roku oferta Rotenso jest poszerzana o nowe jednostki, które cechują coraz lepsze parametry technologiczne oraz nowoczesny design.

Systemy klimatyzacyjne

Cokolwiek robimy, Ty zawsze jesteś w centrum. Innowacje technologiczne wykorzystujemy w trosce o zdrowie i komfort użytkowania dostarczanych przez nas systemów klimatyzacji. Wielostopniowy proces filtracji i oczyszczania powietrza tworzą system PureAIR Rotenso, który dba o zdrowe i czyste powietrze w Twoim otoczeniu. Udoskonalany tryb cichej pracy, delikatnego uwalniania powietrza rozproszonym strumieniem oraz inteligentnego sterowania jego przepływem składają się na doświadczenie komfortu pracy urządzenia, którego obecności nie dostrzeżesz. Coraz wyższa wydajność i energooszczędność naszych urządzeń jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę racjonalizowania kosztów energii i troski o środowisko naturalne.

Zainteresowała Cię marka Rotenso?

Skontaktuj się z nami

Katalogi i cenniki do pobrania

Karty produktowe i katalogi

Montujesz lub sprzedajesz klimatyzację?
Zostań naszym partnerem!

Na rynku klimatyzacji działamy już od kilkunastu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry kontakt z naszymi klientami. Dobry kontakt nie tylko przy dostarczaniu zamówionego urządzenia, ale również gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Jeśli sprzedajecie i montujecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne, doskonale zdajecie sobie sprawę jakie to ważne.
Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Firma Serwiscenter.pl działa na polskim rynku od 2008 roku oferując urządzenia wpływające na klimat w naszych domach. Dostarczamy do naszych klientów w całym kraju urządzenia klimatyzacyjne, grzewcze i wentylacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory domowe, biurowe i systemy klimatyzacji MRV, pompy ciepła powietrze woda i nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów europejskich. Jesteśmy dystrybutorami marek Haier, Ostberg, Neovent i Neoheat.