Marka Haier

Era Internetu to czas różnorodny i niekonwencjonalny, w którym uniwersale produkty i rozwiązania po prostu nie wystarczają. Kliencichcą być traktowani indywidualnie i szanowani za to, kim są. Dlatego marka Haier stawia duży nacisk na zrozumienie potrzeb każdego Klienta, w rezultacie dostarczając rozwiązania zapewniające na lepszy komfort korzystania z klimatyzacji. Jako światowy lider w branży, Haier wprowadza innowacje wykraczające poza ofertę produktową, co sprawia, że Grupa Haier staje się w pełni połączoną i doskonale skomunikowaną platformą. Wierzymy, że tylko dzięki temu możemy sprostać wszystkie oczekiwania naszych Klientów, w tym szybko zmieniającym się świecie. Bądź częścią Grupy Haier, twórz nowe możliwości razem z nami.

Rozmieszczenie globalnej sieci Haier

Aby sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom Klientów, Haier rozmieścił swoją infrastrukturę na całym świecie. Infrastruktura ta obejmuje centra badawczo-rozwojowe, zakłady produkcyjne, firmy handlowe i sieci sprzedaży. Pięć centrów badawczo-rozwojowych współpracuje z dostawcami, instytucjami badawczymi i prestiżowymi uczelniami na całym świecie, dzięki czemu powstające produkty są innowacyjne.

Globalne przychody Haier

Marka Haier z globalnymi przychodami sięgającymi 29,5 mld USD w 2013 r. jest wśród domowych urządzeń marką numer jeden na świecie. (Żródło: Eromonitor International Limited, Wielkość sprzedaży detalicznej w oparciu o dane z 2013 roku)

Zainteresowała Cię marka Haier?

Skontaktuj się z nami

Katalogi i cenniki do pobrania

Karty produktowe i katalogi

Montujesz lub sprzedajesz klimatyzację?
Zostań naszym partnerem!

Na rynku klimatyzacji działamy już od kilkunastu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry kontakt z naszymi klientami. Dobry kontakt nie tylko przy dostarczaniu zamówionego urządzenia, ale również gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Jeśli sprzedajecie i montujecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne, doskonale zdajecie sobie sprawę jakie to ważne.
Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Firma Serwiscenter.pl działa na polskim rynku od 2008 roku oferując urządzenia wpływające na klimat w naszych domach. Dostarczamy do naszych klientów w całym kraju urządzenia klimatyzacyjne, grzewcze i wentylacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory domowe, biurowe i systemy klimatyzacji MRV, pompy ciepła powietrze woda i nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów europejskich. Jesteśmy dystrybutorami marek Haier, Ostberg, Neovent i Neoheat.