Układy powietrze-powietrze do użytku komercyjnego. Kompaktowe i wysokowydajne rozwiązanie dla sklepów, restauracji, biur oraz budynków mieszkalnych.

Zwiększony komfort i znaczne oszczędności.

Seria wysokosprawnych klimatyzatorów PACi przeznaczona jest do obiektów handlowo-usługowych. Sprężarki inwerterowe zastosowane w urządzeniach umożliwiają optymalizację wydajności.

Szeroki asortyment produktów dla obiektów przemysłowych, biur i budynków mieszkalnych.

Układy Panasonic od mniejszych rozwiązań w konfiguracji 1x1 po bardziej złożone typu 4x1 zapewniają najbardziej komfortowy klimat dzięki rozwiązaniom przeznaczonym dla różnorodnych zastosowań.

Systemy sterowania i łączności.

Systemy sterowania umożliwiają zarządzanie wszystkimi jednostkami w kilku lokalizacjach. Aktualizacje statusu są dostępne w czasie rzeczywistym wraz z alertami dotyczącymi obsługi technicznej, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i zużycia energii.

  • Seria PACi Elite. Moc od 3,60 do 25,00 kW
  • Seria PACi Standard. Moc od 6,00 do 14,00 kW
  • Seria Big PACi Elite. Moc od 20,00 do 25,00 kW

Wybierz rodzaj systemu

Panasonic SYSTEMY PACI ELITE

Panasonic SYSTEMY PACI STANDARD

Panasonic JEDNOSTKI ŚCIENNE PACI

Panasonic JEDNOSTKI KASETONOWE 60X60 PACI

Panasonic JEDNOSTKI KASETONOWE 90X90 PACI

Panasonic JEDNOSTKI PODSUFITOWE PACI

Panasonic JEDNOSTKI KANAŁOWE WYSOKI SPRĘŻ PACI

Panasonic ZESTAWY AHU PACI

Montujesz lub sprzedajesz klimatyzację?
Zostań naszym partnerem!

Na rynku klimatyzacji działamy już od kilkunastu lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry kontakt z naszymi klientami. Dobry kontakt nie tylko przy dostarczaniu zamówionego urządzenia, ale również gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Jeśli sprzedajecie i montujecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne, doskonale zdajecie sobie sprawę jakie to ważne.
Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Firma Serwiscenter.pl działa na polskim rynku od 2008 roku oferując urządzenia wpływające na klimat w naszych domach. Dostarczamy do naszych klientów w całym kraju urządzenia klimatyzacyjne, grzewcze i wentylacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory domowe, biurowe i systemy klimatyzacji MRV, pompy ciepła powietrze woda i nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów europejskich. Jesteśmy dystrybutorami marek Haier, Ostberg, Neovent i Neoheat.